Forum o prywatnych serwerach Metin2

Polskie forum, o prywatnych serwerach Metin2


#1 2011-05-10 21:56:58

Old Sensi

Okrutny

5436483
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 13
Punktów :   

Szaman Smok/Healer

Szaman/Szamanka
Szaman/Szamanka jest postacią typowo magiczną ,tzn. posługującą się zarówno w PvP jak i w PvM głównie magią. Używają oni mocy opartych na siłach natury. Szamani znani jako "Buffy" są postacią najczęściej zapraszaną do PT , gdyż mogą obdarzać sprzymierzeńców dodatkowymi mocami. Szaman jest postacią wyjątkowo trudną, jednak rozwijana w dobry sposób może być niezastąpiona w PvP & PvM.
Szaman Smok
Szaman smok - postać rozwijana głównie do wspomagania swoimi "buffami" swych sprzymierzeńców . Owa postać posługuje się Boga Smoków i mocami Żywiołu Ognia. Postać ta nie jest polecana dla graczy początkujących , wymaga sporego doświadczenia i umiejętności 

Skille Szamana Smoka:

Latający Talizman - jedyny atak dystansowy postaci , jedyny sposób aby uniknąć tego ataku to ucieczka poza jego zasięg , owy skill świetnie spisuje się podczas PvP.

Strzelający Smok - Atak opierający się na żywiole ognia , łatwo jest go uniknąć , równie dobrze spisuje się w PvP jak i w PvM , przydaje się w potyczkach z Bossami.

Smoczy Skowyt - Kolejny skill oparty na żywiole ognia , ma szansę na podpalenie przeciwnika , świetnie spisuje się w wojnach Gildi.

Błogosławieństwo - Umiejętność bardzo pomocna , można nią wspomagać inne postacie a także samego siebie , gdy wzrasta poziom skilla ( M,G,P) wzrasta też % zmniejszający ataki fizyczne , bardzo pomocna w PvP i w PvM , umiejętność ta ,znana jest jako Buff.

Pomoc Smoka - Kolejna umiejętność znana jako buff , jest bardzo przydatna w PvP i w PvM , jest to jeden z najlepszych skilli owej postaci , siła skilla wzrasta razem z wzrostem Int. Przedstawiana jest w % .

Odbicie - umiejętność wspomagająca. Przez wielu graczy uważana za zbugowaną umiejętność, jednak powszechnie wybierana przez postacie wspomagające czyli buffy. Skill ten , zwiększa szanse na odbicie ataku przeciwnika , pomocna w PvP i PvM

Szaman Healler (Leczenie, Błyskawica)

Postać posiadająca potężną umiejętność jaką jest Leczenie, używając jej można szybciej zregenerować punkty życia , bardzo przydatna w expieniu jak i w pojedynkach , Healler jest świetną postacią , genialnie spisuje się w PvP ,jego siła opiera się na siłach natury ,jednak jest on trudny w prowadzeniu jak i utrzymaniu.

Skille szamana heallera

Rzut Piorunem - (wcześniej "Błyskawiczny Rzut") jest to elektryczny atak dystansowy, atak ten może uderzyć kilku przeciwników lub mobów , przydatny w PvP i expieniu . Opiera się na mocach błyskawic.

Leczenie - najpotężniejszy skill Heallera , może zregenerować punkty życia , jest używany w PvP jak i Expie , często wybierany skill u Heallera , nawet jako pierwszy.

Burzowy Szpon - jest to bardzo ciekawa umiejętność, o bardzo dużym zasięgu oraz możliwości ataku łańcuchowego. Jeden z mniej docenianych umiejętności Szamana Leczenie. Bardzo dobry na wojny. Może również dobrze spisywać się w PvE.

Przywołanie Błyskawicy - umiejętność posiadająca duży zasięg , przydatna w wojnach gildii , dobrze spisuje się w expie i PvP , może także ogłuszyć przeciwnika.

Zwinność - jest to umiejętność wspomagająca Healera. Zwiększa szybkość poruszania się postaci oraz zmniejsza czas ładowania umiejętności. Bardzo przydatne w PvP oraz wojnach. W odróżnieniu od umiejętności wspomagających Szamana Smoka, w "buffach" Szamana Leczenie ilość inteligencji nie ma wpływu na ich wzrost a jedynie poziom umiejętności.

Zwiększenie Ataku - najmniej pożyteczny buff, zwiększa atak , jest mało użyteczny w PvP i w Expie często wybierany jako ostatnia umiejętność , dodaje kilka punktów ataku , jednak mimo to nie opłaca się inwestować w tą umiejętność .

Skille Smoka - Grafika
http://s1.ifotos.pl/mini/szamansmo_hxxprnr.jpg



Skille Healler
http://s2.ifotos.pl/mini/szamanhea_hxxprxe.jpg

Statystyki postaci

Najlepszym buildem dotyczącym statystyk szamana jest 2 itn 1 wit , inteligencja zwiększa moc skilli , co jest bardzo przydatne w wypadku tej postaci. Dany build jest przeznaczony dla postaci expiących samotnie ;p ^^ tzn. samodzielnie . Natomiast build dla buffa jest nieco inny ,poleca się najpierw wymaksować inteligencję aby siła skilli była jeszcze potężniejsza.


Mam w dupie co inni o mnie myśle ; ) Więc nie wysilaj się gdy będziesz mnie obrażał.
Zbieram + ; D

Offline

 

#2 2011-05-11 17:32:17

 IamFromPolanxD

Moderator

24039835
Skąd: Gorzówek
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Szaman Smok/Healer

Dodam tylko od siebie ze szaman to tez dobra postac ale nie dla ludzi o słabych nerwach. Propo buildu to ja osobiscie polecam strzelający>pomoc>talizman>skowyt. W pvp to miazga jest a jesli masz duzo bonów na hp to staty mozna rozdac 2INT:1DEX (zrecznosc). Pozdrawiam ^^

Edit : oczywiscie tutaj mialem na mysli smoka

Ostatnio edytowany przez IamFromPolanxD (2011-05-11 17:32:54)


http://imageshack.us/photo/my-images/51/praca8.png/

Offline

 

#3 2011-05-13 17:20:40

Old Sensi

Okrutny

5436483
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Szaman Smok/Healer

Dzięki, że to dodałeś napewno się przyda
Pozdr


Mam w dupie co inni o mnie myśle ; ) Więc nie wysilaj się gdy będziesz mnie obrażał.
Zbieram + ; D

Offline

 
);}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové Jímky Ústí nad Labem komornik warszawa restauracja Ciechocinek https://mylon.pl/