Forum o prywatnych serwerach Metin2

Polskie forum, o prywatnych serwerach Metin2


#1 2011-05-10 21:41:28

Old Sensi

Okrutny

5436483
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 13
Punktów :   

Sura BM


Witam Opisze wam Postać Sure Bm (BlackMagic)


Informacja: Sura Bm Jest to postać dla wielu głównie do pvp ( player vs player) rozczaruje was ta postać jest tak samo dobra do pvp jak i do pvm (player vs moob).
Bardzo pomocnym skill'em u Sury Bm jest mroczna ochrona odpowiednio rozwinieta jest mega przydatna do expa jak i do pvp .
Ta droga rozwoju Sury proponuje nam skill'e dystansowe oparte na magii.

Proponowany rozwój skilli pod pvp :
1.Mroczna Sfera 2.Mroczne Uderzenie 3.Ognisty Duch 4.Mroczna Ochrona 5.Duchowy Cios 6.Ogniste Uderzenie
Informacja: Numery to kolejność wbijania skilli na M(Master) . Taka propozycja sam zrobilem w swojej surce.

Proponowany rozwój skilli pod pvm :

1.Mroczna Sfera 2.Ogniste Uderzenie 3.Ognisty Duch 4. Mroczna Ochrona 5.Mroczne Uderzenie 6.Duchowy Cios

Uwagi ogólne: Tak naprawdę obiema drogami rozwoju skilli mozna i expić i walczyć w pvp

Statystyki:

Informacje: Statystyki u Sury Bm rozdaje sie bardzo prosto :
1. maxksujemy Inteligencje 2. maxujemy witalność 3. maxujemy zręczność 4. siła

uwagi: Staty można rozwijać do 90 punktów.

Miejsce expa Sury Bm i odpowiednie EQ:

1-20 Lvl :- Exp na pierwszej mapie(m1) bijemy od psów do tygrysów itp. Eq zbyt wymagające tu nie jest
20-30 Lvl :- Exp na drugiej mapie (m2) od dzikusów do lucnzikow itp . Tutaj eq również nie musi być "Pro"
30-45 Lvl :- Exp na Dolinie orków . Expimy od zielonych orków i powoli możemy wchodzić na BlackOrki czyli (BO)
45-55 Lvl : Exp nadal na Dolinie orków już tylko na Bo . Tutaj musimy zadbać o dużo obrony aby utrzymywac spoty na sobie .
55-65 Lvl : Exp Loch Pająków . Bijemy pająki od trujących po szpony . Tutaj nadal musimy mieć duuużo defa aby spokojnie expić.
55-78(80) Lvl : Exp Loch Pająków Lvl:2 . W tym lochu mozna bić od 55lvl,lecz jest ciężko . aby spokojnie expić tutaj należy posiadać od 500-550(600) defa .zaopatrzyć się również w wody Sambo czy rosy na Obrone . przydatnym Bonem do expa na tej mapce jest : Absorbacja do PŻ . Aby spokojnie utrzymać spot na pelerynce najwiekszy w 2lvl lochów
należy posiadać 700-750 obrony .
78-83 Lvl:-Exp w DemonTower( 7 lub 8 piętro) .Na tej mapce dużym ułatwieniem jest bonus : Silny przeciwko nieumarłym od 60%-100% powinno starczyć no i oczywiście obrona minimum 700-750 aby udzwignac spot.Bijemy po przeklete demony do tych niebieskich kopaczy (hyhy).
78-90 Lvl:- Exp w Czerwonym Lesie . Expimy na czerwonych drzewach. tutaj baardzo ważnym bonem jest : Absorbacja do PŻ i do PE oraz duża ilość punktów Życia i średnia ilość obrony 700 gdzieś powinno starczyć.
90-96 :- Exp Czerwony Las . Expimy na Zielonych drzewach i wierzbach . reszta to samo co wyżej .
78-99 :-Grota wygnańców . Jest to najtrudniejsza mapa do expa . wiele bonów ułatwia nam exp np: Silny przeciwko Diabłom , Absorbacja do Pż i Pe , duuuża ilość Życia(17-20k) ,duża ilość ataku , obrony, . Napoczątku bijemy na tych lodowych do 96 a nastepnie idziemy na irytujace ludziki i do 99 cioramy .

Uwagi ogólne:- Niezawodnym kompanem nasyzm powinien być buff oraz odpowiednia broń. Proponuje Fms +9 od 40 średnichw góre lub zatruty+8/+9 30% sredniew gore


Mam w dupie co inni o mnie myśle ; ) Więc nie wysilaj się gdy będziesz mnie obrażał.
Zbieram + ; D

Offline

 

#2 2011-05-13 17:08:11

 IamFromPolanxD

Moderator

24039835
Skąd: Gorzówek
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sura BM

W grocie (atlantydzie) obrona wazna jest tylko na lodowych stworkach bo gdy expimy na setao które biją duze przeszywki o wiele bardziej przydaje sie mniej defa a za to wiecej bonów na strzaly, kd uchylki tez swietnie sie sprawdza. A i expienie w lesie sie zupełnie NIE oplaca. Od 75 do 99 expimy w atlantydzie.

75-86    -lodowe potwory w v1 atlatydy
86+ setao w v1 atlantydy bądz w v2 ale to naprawde hardkor bo bez super hiper ultra mega wspaniałego eq nie poradzimy sobie tam.


http://imageshack.us/photo/my-images/51/praca8.png/

Offline

 

#3 2011-05-13 17:18:06

Old Sensi

Okrutny

5436483
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Sura BM

W poradniku jest napisane że można expić w 78-90 w lesi ale oczywiście nie trzeba. Ja też polecam expić w grocie od 78 do 99lvla
Pozdr


Mam w dupie co inni o mnie myśle ; ) Więc nie wysilaj się gdy będziesz mnie obrażał.
Zbieram + ; D

Offline

 
);}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky TĂĄbor UnterkĂźnf Trinidad und Tobago weekend w spa Ciechocinek